*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Wynikiem 4:2 zakończył się ostatni mecz w ramach eliminacji Mistrzostw Świata 2018. Drużyna Adama Nawałki triumfuje na PGE Narodowym i zapewnia sobie awans do przyszłorocznych mistrzostw w Rosji!

Pierwszy gol padł już w szóstej minucie spotkania, a jego autorem był pomocnik Reprezentacji Polski Krzysztof Mączyński. Kolejnego gola w szesnastej minucie meczu strzelił słynny "Turbo Grosik" - Kamil Grosicki. Emocji na PGE Narodowym nie brakowało do samego końca. Po dwóch strzelonych przez Czarnogórę bramkach, wynik na 3:2 ustanowił nasz niezawodny kapitan Robert Lewandowski. Reprezentacja Czarnogóry straciła kolejną bramkę po golu samobójczym. Po zakończonym meczu miała miejsce wyjątkowa sytuacja. Jeden z kibiców wtargnął na murawę i ucałował but Roberta Lewandowskiego.

Nasz kapitan podczas ceremonii podziękował polskim kibicom za wsparcie – Chcieliśmy wam serdecznie podziękować za to, że byliście z nami od pierwszej do ostatniej minuty tych eliminacji. Awans to tylko pierwszy krok, a drugim będzie nasz udział w mistrzostwach świata w Rosji. Mam nadzieję, że będziecie tam z nami. Dziękujemy wam bardzo – mówił popularny "Lewy".

Zobaczcie fotorelację z tego niesamowitego widowiska!