Vemat zwycięzcą III edycji turnieju PGE Narodowy Cup

Za nami III edycja turnieju dla firm i instytucji PGE Narodowy Cup. Pierwsze miejsce zajęła drużyna Vematu, która w finale pokonało zespół Banku Pekao. Serdeczne gratulacje!

W PGE Narodowy Cup rywalizacja toczyła się na murawie, na której kilka dni wcześniej reprezentacja Polski zremisowała 1:1 w eliminacjach MŚ 2022 z Anglią. W turnieju na stadionie wzięło udział osiem drużyn z firm i instytucji z całej Polski. Specjalnie dla nich zostały wyznaczone mniejsze boiska na płycie areny.

W pierwszym półfinale drużyna Vematu pokonała, broniącą tytułu z ubiegłej edycji Kotelnicę Białczańską 4:3. W drugim półfinałowym starciu, po serii rzutów karnych do finału awansowała ekipa Banku Pekao.

Ostatecznie najlepsza w turnieju okazała się drużyna Vematu, która w finale wygrała z Bankiem Peako 1:0. Brązowe medale przypadły natomiast zespołowi Agreko Polska. Poza wyróżnieniami drużynowymi, statuetki za indywidualne osiągnięcia otrzymali też najlepsi zawodnicy turnieju.